ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11D

reklama

Grand Prix Maastricht ovládl Bertram Allen

 25.11.2018 18:23 | AUTOR

ikonka

V samotném závěru CSI4* v nizozemském Maastrichtu se v neděli 25. listopadu uskutečnila soutěž Grand Prix. Z vítězství se na parkuru vysokém 155 cm radovala irská dvojice Bertram Allen, který si pro zlato dojel v sedle Gin Chin van het Lindehof…

reklama 12A

Rovná čtyřicítka dvojic zakončila mezinárodní mítink CSI4* v soutěži Grand Prix. V základním kole nechybovalo v této soutěži, kde překážky měřily 155 cm celkem sedm koní, kteří se tak probojovali do rozeskakování.

Radost domácímu publiku udělaly výsledky rozeskakování, protože hned dvě ze tří bezchybných jízd zajeli nizozemští reprezentanti. Na vítězství to ale nestačilo, protože nulu spolu s nejrychlejším časem dovezl do cíle irský jezdec Bertram Allen v sedle Gin Chin van het Lindenhof.

Stříbro v této zkoušce patřilo Gerco Schröderovi spolu s Glock’s Cognac Champblanc, za kterého se postavila jeho krajanka Kim Emmen v sedle koně Delvaux.

Kompletní výsledkové listiny najdete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace