reklama 11C


GCL ve Stockholmu vedou New York Empire. Prague Lions jsou patnáctí

 14.06.2019 23:51 | AUTOR: Josef Malinovský

ikonka

Premiérový mítink Global Champions ve Stockholmu nezačal nejlépe pro tým Prague Lions. Wilm Vermeir a Marco Kutscher nasbírali celkem 16 trestných bodů, což stačilo na 15. řádek průběžné výsledkové listiny. S čistým kontem vedou New York Empire.

reklama 12C

 
Belgičan Wilm Vermeir na desetiletém valachovi DM Jacqmotte absolvoval páteční úvodní parkur Global Champions League ve Stockholmu s jednou chybou. Němec Marco Kutscher ovšem inkasoval s jedenáctiletou klisnou Chades of Blue celkem 12 trestných bodů a 16bodový součet zařadil tým Prague Lions až na 15. řádek výsledkové listiny.
 
Nulu zapisovali New York Empire. Scot Bras s třináctiletou klistnou Hello M´Lady i Daniel Bluman v sedle šestnáctileté Conconcreto Sancha LS projeli celým kurzem bez penalizace a ujali se vedení. Chybu neudělali ani London Kinights reprezentovaní dvěma Brity Benem Maherem a Emily Moffitt. Dvacetiletá Moffittová však obdržela jeden bod za překročení času, a to znamenalo průběžné druhé místo. Po čtyřech bodech zapisují Shanghai Swans a Berlin Eagles. Dalších šest celků chybovalo dvakrát a mají tedy po osmi bodech.
 
Týmová Global Champions League ve Stockholmu vyvrcholí v sobotu 15. června od 15.45 hodin. V 19.30 pak naváže Longines Global Champions Tour jednotlivců. Podrobnosti najdete na webu www.gcglobalchampions.com.
 
Foto Stefano Grasso / GCL
 reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace