Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Foto: V Olomouci se bojuje o tituly v drezuře na dvou obdélnících

 11.09.2020 09:51 | AUTOR: Josef Malinovský |
FOTOGALERIE

ikonka

Od čtvrtka je na kolbišti olomouckého Equine Sport Centra velmi rušno. Hned na dvou drezurních obdélnících bojují nejlepší čeští jezdci o mistrovské tituly v této disciplíně, jejíž součástí je i paradrezura. Fotogalerii připravil Honza Matuška.

reklama 12C

 
Připomeňme, že v seniorské kategorii jednotlivců ve velké rundě byla nejúspěšnější Hana Vašáryová a westfálská klisna Filipa a v malé rundě vede Fabrizio Sigismondi s koněm Go For It. 
 
Mezi jezdci do 25 let nenašla přemožitele Eva Vavříková s klisnou Belle Ennie. V kategorii starších juniorů nejlepší hodnocení 71,151 % obdržela dvojice Eliška Skřivanová a Farewell. Z mladších juniorů se nejvíce daří dvojici Tereza Matoušková a Paolo Il Bello. Dětskou kategorii v úvodu ovládla Johana Vašáryová a Firestone. 
 
První kolo mistrovství České republiky v paradrezuře (grade I) vede Anastasja Vištalová v sedle Dominique 1. V soutěži pro nezařazené jezdce s handicapem získala nejvyšší hodnocení Tereza Dubcová na Mon Aer. 
 

Kompletní výsledky a startovním listiny naleznete POD TÍMTO ODKAZEM

Sledujte v sobotu a v neděli on-line přenos na EquiTV.cz

Foto Jan MatuškaK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace