reklama 11B

reklama

EQUINET představuje nejširší nabídku prezentace kolem koní na rok 2021

 09.10.2020 09:00 | AUTOR

ikonka

Mediální skupina EQUINET s.r.o. tradičně na podzim představuje ceník reklamy pro následující rok. Media kit 2021 je zpracován opět v přehledném a snadno srozumitelném formátu. Využijte nejširší nabídky prezentace kolem koní, která opravdu funguje!

reklama 12D

 
V poutavé grafické podobě jsme pro vás opět připravili přehlednou nabídku reklamy na třech hlavních webových portálech mediální skupiny EQUINET s.r.o., jimiž jsou Jezdci.cz, Jezdeckáinzerce.cz a EquiTV.cz. 
 
Od roku 2020 nabízíme dvě nové reklamní pozice označené jako FULLSCREEN a WINDOW, které na první pohled upoutají svým výrazným formátem, který nejde přehlédnout na žádném ze zařízení – ať už se jedná o PC, tablet či mobil. 
 
Ceny zůstávají bez změny oproti předešlému ceníku, ačkoliv především web Jezdci.cz meziročně zaznamenal výrazný nárůst ve sledovanosti. Oficiálně uvádíme průměrnou sledovanost Jezdci.cz 150.000 návštěv měsíčně a 50.000 absolutně unikátních návštěvníků za měsíc na tomto nejnavštěvovanějším koňském webu, ale nezřídka je sledovanost výrazně vyšší – v březnu jsme např. měli 183.000 návštěv, v dubnu 161.00 návštěv, v květnu 186.000 návštěv a v červnu dokonce 227.000 návštěv. Červenec, srpen a září se držely dlouhodobého průměru kolem 150.000 návštěv měsíčně.
 
Pokud chcete mít v médiích skupiny Equinet svoji reklamu, tak neváhejte nás co nejdříve kontaktovat a včas si rezervovat nejlepší reklamní pozice! Zpravidla míváme 90% obsazenost a TOP plochy bývají velmi brzy vyprodané. 
 
Celoroční partneři inzerující ve více našich projektech mohou získat v rámci prezentačních balíčků ušitích tzv. „na míru“ velmi výrazné slevy ve výši desítek procent! Čím dříve uzavřete objednávku na následující kalendářní rok, tím větší můžete získat slevu!
 
Podrobné informace a kontaktní údaje najdete na adrese www.equinet.cz


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace