Drezurní pony medaile jsou rozdány. Vyhrály Matoušková a Procházková

Ve Zduchovicích na Příbramsku vrcholí boje o mistrovské medaile v pony soutěžích. Jako první byly rozdány nedělní sady medailí pro drezurní účastníky. Vítězkami se staly Tereza Matoušková a Anna Procházková. V družstvech mají zlato zástupci Prahy.
25.08.2019 10:45  |  Autor: Josef Malinovský  |  Rubrika: Sport  |
FOTOGALERIE

Drezurní kategorii jezdců 14 až 16 let ovládla Tereza Matoušková s Coelenhage´s Las Vegas, která obdržela hodnocení 73,168 %. Svým soupeřům tak utekla o neuvěřitelných šest procent! Druhá skončila Sára Kotisová s Nispuckem a třetí Victoria Schopper na poníkovi Coco Chanel. Obě získaly přes 67,1 %.

V soutěži Master se radovala z vítězství Anna Procházková s Nice Guy. Také ona měla od svých dalších soupeřů velký rozdíl. Její skóre bylo 72,913 %, zatímco druhá Nikola Feherová s Kimberly zapisovala 67,536 %. Jen o tři desetiny procenta méně měla Zuzana Hradilová na Arturo Martini.

Kategorii družstev ovládli jezdci z Prahy, stříbro mají Jihočeši a bronz Středočeši.

Kompletní výsledky najdete na www.zavody-zduchovice.cz. Internetová televize EquiTV.cz nedělní program přenáší živě na stránkách www.equitv.cz.