ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11B

reklama

Dění v týdnu: Kellnerová ve Španělsku, vozatajové zamíří do Slatiňan

 08.02.2022 16:30 | AUTOR: Lucie Spiwoková

ikonka

Během druhého únorového týdne se v Česku bude konat jediná oficiální akce. Tou je vozatajské kolo Zimního jezdeckého poháru, jež hostí Slatiňany. V zahraničí žije sportem hlavně Pyrenejský poloostrov. Závodí se ve Vejeru, Olivě, Valencii i Vilamouře.

reklama 12B

 

V druhém únorovém týdnu se můžeme těšit na další vozatajské kolo Zimního jezdeckého poháru. Pojede se v sobotu 12. února ve Slatiňanech. Jedná se o jediný domácí oficiální mítink tohoto víkendu.
 
Navzdory tomu, že řada zahraničních pořadatelů ruší akce kvůli covidovým opatřením, stále najdeme v kalendáři Mezinárodní jezdecké federace FEI mnoho špičkových závodů. Ve španělském Vejer de la Frontera startuje tradiční parkurová Sunshine Tour a túra CSI se odehrává i v portugalské Vilamouře.
 
Mezinárodní skokové závody probíhají i v Olivě, což je rovněž ve Španělsku. Tam odcestovali také čeští jezdci. Dle přihlášek ČJF by se měli účastnit Anna Kellnerová, Oliver a Albert Písaříkovi a Kateřina Veselovská.
 
Ve Valencii setrvává Natálie Kovářová, na CSI v Riesenbecku v Německu budeme moci sledovat Lindu Portychovou a v belgickém Lieru se představí Valentýna Kuková.
 
Ilustrační foto: Josef Malinovský


Sledujte vysílání EquiTV.cz nebo poslouchejte EquiRadio.cz

 

Přihlaste se k odběru týdenního newsletteru ZDE!

 

Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

FB skupiny Jezdci.cz, EquiTV.cz a EquiRadio.cz

 
Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i prostřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz

FB Jezdci.cz

FB Jazdci.sk

FB EquiTV.cz a EquiRadio.cz


reklama 13D

Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace