reklama 11D

reklama

Další kolo ČSP 2020 ŽIVĚ. Sledujte Velkou cenu Opavy na EquiTV

 16.08.2020 07:30 | AUTOR: Vojtěch Kroupa |
ŽIVĚ

ikonka

Internetová televize EquiTV.cz ve spolupráci s Asociací Český skokový pohár připravila i pro sezonu 2020 ze všech pohárových Velkých cen živé vysílání. Desátým kolem tohoto seriálu je Velká cena Opavy. Přenos je naplánován na neděli 16. srpna.

reklama 12D

Živé vysílání z průběhu 10. kola Českého skokového poháru 2020, jehož vrcholem bude Velká cena Opavy, začíná v neděli od 7:45 hodin a poběží až do konce sportovního programu.

 

ON-LINE PŘENOS SLEDUJTE NA TÉTO STRÁNCE! 

 

Startovní a výsledkové listiny najdete ZDE

 

Komentovaný jednokamerový stream zajišťuje ve spolupráci s Asociací Český skokový pohár společnost Equinet s.r.o., která je provozovatelem internetové televize EquiTV.cz.

 

Ilustrační foto Zenon Kisza / ČSPK odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace