reklama 11C

reklama

Cena města Olomouce vynesla vítězství Rumunovi Andreovi Herckovi

 22.06.2019 17:49 | AUTOR: Lucie Spiwoková |
FOTOGALERIE

ikonka

Cena města Olomouce, která byla druhým dílem nejtěžší olomoucké CSI3* Diamond Tour, se jela v sobotu 22. června. Na překážkách do 150 cm nechybovalo čtrnáct dvojic. Rozeskakování vyšlo nejlépe rumunskému jezdci Andreovi Herckovi.

reklama 12D

 
Překážky s výškou do 150 cm čekaly v sobotu 22. června na účastníky Ceny města Olomouce, která byla druhým dílem Diamond Tour a zároveň kvalifikací do nedělní Grand Prix.
 
Čtrnáct dvojic včetně čtyř českých se přeneslo přes kurz Uliana Vezzaniho čistě, a tak přišlo na řadu rozeskakování. Nejrychlejší z bezchybných jízd předvedl rumunský reprezentant Andrea Herck v sedle Kalvarie VD Zelm. Druhé místo vybojoval Polák Michal Kazmierczak na Wilanderovi a třetí příčku získal Němec Andreas Brenner s Clintanou W Z.
 
Nejlépe z českých zástupců dojel Rudolf Doležal na Quattro Cento. Bez trestných bodů v rozeskakování obsadil pátou příčku.
 
Výsledky najdete ZDE. On-line přenos můžete sledovat na EquiTV.cz!reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace