V Olomouci se skákalo o postup do finále EY Cupu. Vyhrála Michele Ruth

22.06.2019 14:28 | AUTOR: Lucie Spiwoková |
FOTOGALERIE

Grand Prix pro jezdce ve věku do 25 let, která se konala v sobotu 22. června v rámci CSIU25 v Olomouci, sloužila zároveň jako kvalifikace do finále seriálu European Youngster Cupu. Postup si zajistila Rakušanka Michele Ruth.

Túra pro jezdce ve věkové kategorii do 25 let vyvrcholila sobotní soutěží Grand Prix Czech Equestrian Teamu s překážkami do 145 cm. Pro vítězství si dojela Michele Ruth, která jako jediná s Nathanaelem v rozeskakování nechybovala. Zajistila si tak i přímý postup do finále seriálu European Youngster Cupu, které se bude konat v prosinci v Salzburku.

Druhé místo obsadila česká dvojice Kateřina Kubrická a Lentilka. Třetí dojela Polka Dalia Lehmann v sedle klisny Annchen 11.

Výsledky najdete ZDE. On-line přenos můžete sledovat na EquiTV.cz!