reklama 11D

reklama

Black Friday v e-shopu Equisoul: Nakupte vánoční dárky s 25% slevou!

 25.11.2020 19:30 | AUTOR

ikonka

Na novém e-shopu české značky Equisoul specializující se na výrobu jezdeckého oblečení máte jedinečnou možnosti využít akce Black Friday. Pouze od pátku 27. do neděle 29. listopadu 2020 získáte slevu 25 % na kompletní sortiment!

reklama 12A
 
E-shop Equisoul najdete na stránce www.equisoul.cz. Ve dnech 27. až 29. listopadu v něm probíhá akce Black Friday, kdy můžete nakoupit veškerý sortiment se slevou 25 %. Neváhejte a využijte této nabídky!
 
„Zrod značky Equisoul nějakou dobu trval. Když jsem byla na mateřské a odešla jsem z mé poslední práce, tak jsem si řekla, že by bylo fain dělat něco nového. Chtěla jsem dělat, co mě baví – prolnout koně a módu. Oslovila jsem Aleše Opatrného a Natálku Roučkovou, aby byli tváří Equisoulu, a i díky požehnanému stavu Natálky se do toho vložila a stala se partnerkou ve firmě,“ prozradila v rozhovoru pro EquiTV.cz Šárka Kůtová.
 
„Od začátku spolupráce jsme ani jedna pořádně nespaly, chrlili jsme na sebe nápady, co by šlo všechno vylepšit a vše jsme dokola řešili, takže jsme si volali asi stokrát denně. A tak to pokračuje stále,“ navázala Natálie Roučková.
 
Poslechněte si celý devítiminutový rozhovor EquiTV.cz!
 
 

 

/PR článek/K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace