reklama 11A

reklama

Bahňák v Tlumačově ožívá. Sledujte vozatajskou premiéru ŽIVĚ na EquiTV

 01.08.2020 08:10 | AUTOR: Josef Malinovský |
ŽIVĚ

ikonka

Zemský hřebčinec Tlumačov pořádá na nově zrenovovaném závodišti Bahňák od 30. července do 2. srpna kompletní závody spřežení CAN2*. Přihlášeno je do šesti soutěží téměř pět desítek kočárů. Internetová televize EquiTV.cz odvysílá sobotní maraton živě!

reklama 12D
 
V rámci premiérových vozatajských závodů na staronovém závodišti Bahňák v Tlumačově je vypsáno celkem šest soutěžních kategorií: jednospřeží pony, dvojspřeží pony, jednospřeží hobby, jednospřeží, dvojspřeží, čtyřspřeží. 
 
Živý internetový přenos EquiTV.cz ze sobotního maratonu začíná od 9:45 hodin, tj. patnáct minut před startem prvního spřežení. 
 

LIVE STREAM sledujte NA TÉTO STRÁNCE

 

 
Foto archiv pořadatele


K odběru se přihlašte ZDE!

 

Nový Jezdecký zpravodaj vychází každý pátek a je zcela zdarma. Přímo do vašeho e-mailu vám jednou týdně doručíme to nejzajímavější z našich webů - zpravodajství napříč disciplínami, rozhovory, podcasty i videa. Už nikdy vám nic podstatného z našeho servisu neunikne!

 

Novinky z jezdectví a dostihů můžete sledovat i protřednictvím našich specializovaných skupin na Facebooku! Spravujeme pro vás:
 

Máme rádi parkury Jezdci.cz

Máme rádi dostihy Jezdci.cz

Máme rádi drezuru Jezdci.cz

Máme rádi vozatajství Jezdci.cz

Máme rádi všestrannost Jezdci.cz

Máme rádi reining a western Jezdci.cz

Máme rádi voltiž Jezdci.cz

Máme rádi vytrvalost Jezdci.cz

Máme rádi pony sport Jezdci.cz


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace