reklama 11C


Závěr Anny Kellnerové při listopadovém CSI Lier

 04.11.2018 11:39 | AUTOR

ikonka

Česká reprezentantka Anna Kellnerová má za sebou všechny svoje starty v rámci čtyřdenních mezinárodních skokových závodů CSI2* v belgickém Lieru. Naposledy startovala v neděli 4. listopadu, a to na parkuru 130/135 centimetrů vysokém…

reklama 12A

Během nedělního dne bylo možné vidět Annu Kellnerovou dvakrát v soutěži 130/135 centimetrů vysoké, která se jela jako dvoufázové skákání. Jednalo se zároveň o poslední start české jezdkyně při tomto skokovém mítinku.

V nedělní soutěži sedlala Colanda 21 a také Calcourta Falklund. S oběma předvedla podobný výkon. O pár příček výše skončila s Colandem 21, s nímž inkasovala 7 trestných bodů v první fázi. S Calcourtem Falklund pak dvakrát chybovala.

Během sobotního dne sedlala česká jezdkyně všechny tři koně, nejtěžší soutěž absolvovala s Balguerem. Nejvíce se jí ten den dařilo s Calcourtem Falklund, s níž si připsala jednu chybu na parkuru 130 centimetrů vysokém.

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.

Ilustrační foto: David Horváth/CETreklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

• sobota 25. ledna od 18.00 hodin v Národním domě na Vinohradech v Praze

www.jezdeckygalavecer.cz

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ZDE

 

• Nalaďte si jezdecké rádio! Podcasty EquiTV poslouchejte na www.equiradio.cz

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace