EquiRadio.cz: Naslouchejte koním i lidem, kteří jim rozumí!
reklama 11B

reklama

Voltižní juniorské ME s českými želízky v ohni

 31.07.2018 10:17 | AUTOR

ikonka

Ve dnech 2. – 5. srpna se v maďarském Kaposvaru odehraje mistrovství Evropy juniorů ve voltiži. O medaile budou bojovat jezdci ze čtrnácti zemí. Česká republika má svá želízka v ohni v kategorii juniorek a skupin.

reklama 12D
Do Kaposvaru vyráží ekipa českých voltižérů, kteří se tam budou během prvního srpnového víkendu účastnit evropského šampionátu juniorů.
 
Velké naděje budou jistě vkládány do Terezy Czyžové, jež je v posledních dvou sezonách českou juniorskou jedničkou. Cvičit bude s Aladinem pod vedením Ondřeje Svobody. Chybět nebude Lucie Kubíková, která předvede své výkony na Patriotovi s lonžérkou Andreo Videnkovou a do třetice se představí Kateřina Reslerová s Landarem. Toho bude lonžovat Petra Cinerová.
 
Česká republika má zastoupení rovněž v kategorii skupin, do níž s Aladinem nastoupí Babora Kyselá, Kristýna Kyselá, Michaela Milatová, Veronika Cábová, Adéla Kotolová a Klára Kyselá.
 
V rámcových soutěžích CVI3* bude závodit Jan Hablovič s Kuzmou, jehož povede Libuše Hablovičová a v CVIch bude se stejným koněm cvičit Nicol Postlerová. Závodit se začíná ve čtvrtek 2. srpna, o držitelích medailí bude jasno v neděli.
 

Web šampionátu můžete navštívit tady reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace