Ve Weissenhornu úspěšní vytrvalci

Německý Weissenhorn přinesl české ekipě úspěch včetně jednoho vítězství. To si ze závodů CEI3* odnesla ve dnech 17. – 18. října Táňa Terberová s koněm Kanon, kteří ujeli všem svým soupeřům na trase 120 kilometrů v rámci CEI J/YR**…
18.10.2014 22:37  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Ilustrační foto archiv Jezdci.cz

této kategorii jsme měli pouze jednoho českého zástupce. Táňa Terberová dokázalaKanonem zajet 120 kilometrůčase 6:40:44 s průměrnou rychlostí 17,97 km/hod. Na druhého maďarského zástupce měla česká dvojice dvouminutový náskok.

Ve stejně dlouhé soutěži otevřené pro seniory se na start postavilo 19 jezdců, z čehož jich dokončilo čtrnáct. Mezi nimi se na páté místo dostal Petr Jadlovský a Rachel 4. Ti dojeličase 7:34:21 se ztrátou 30:05 na vítěze. Jejich průměrné tempo činilo 15,85 km/hod.

Dvojnásobné zastoupení měla Česká republikasoutěži 100 kilometrů dlouhé. Pro druhou příčku si dojela Tereza Terberová a Kabuki, s minimálním rozdílem skončila třetí Vladimíra Šebková a Nurmi. Na druhou pozici stačil čas 05:51:40, zatímco třetí Vladimíra Šebková dokončilačase 05:51:52.