V sobotním St. Gallenu nejlépe Opatrný s Quintou

Během soboty 4. června se na start závodů CSIO5* ve švýcarském St. Gallenu postavily za Českou republiku pouze čtyři dvojice. Přitom nejlepší výkon podal Aleš Opatrný, který sedlal klisnu Quinta. Na parkuru stupnice C vybojoval 21. místo…
04.06.2016 21:30  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

druhé soutěži sobotního dne se přepočítávaly chyby na trestné vteřiny. Díky rychlé jízdě si i přes dvě shození dojel Aleš OpatrnýQuintou pro 21. místo. Tato soutěž honebního skákání byla zároveň nejdůležitějším bodem sobotního programu.

Dvě chyby na parkuru udělali i Zuzana Zelinková v sedle Kleiner Lorda a Ondřej Zvára s Quimerem M. Pro oba to znamenalo zařazení se do třetí desítky výsledkové listiny.

Během dne startovala ještě Emma Augier de Moussac s Kanonjou, soutěž však nedokončila.