V sobotní Bratislavě nejlepší místo ve Small Tour

Pro nejlepší české umístění v rámci třetího závodního dne na CSIO3*-W v Bratislavě si v sobotu 24. července dojela Nikola Bieliková a Clive. Tato dvojice skončila ve finále Small Tour šestá. V Big Tour se dařilo Zuzaně Zelinkové s Filicitou…
25.07.2015 21:05  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Zuzana Zelinková byla v Big Tour úspěšná s Filicitou a chybět nebude ani v nedělní Grand Prix. Foto Kateřina Návojová

O úvod dne se postaralo finále Small Tour (140cm) jedoucí se s rozeskakováním. Do něj postoupilo sedm dvojic, z toho dvě české. Nikola Bieliková a Clive dosáhli na šestou příčku. Jen o jedno místo pod nimi skončila Zuzana Zelinková a Luka´s Ninja.

Tato jezdkyně však byla úspěšná i v odpolední Big Tour, kdeFilicitou předvedla nejlepší výkon a zároveň jako jedináčeské reprezentace dokončilajednociferným výsledkem. Na překážkách 150 centimetrů vysokých nechybovaly, připsaly si pouze jeden bod za překročený čas. To jim nakonec stačilo na 14. příčku výsledkové listiny. Jednalo se o soutěž započítávanou do Longines žebříčku.

V Medium Tour (140cm) podala nejlepší český výkon Nikola Bieliková, kdyžConcelem jednou chybovala.

Závody zakončí nedělní Grand Prix (160 cm), kam se podařilo kvalifikovat Aleši OpatrnémuBerlinou a Zuzaně ZelinkovéFilicitou.

Kompletní výsledky naleznete ZDE, nebozáznamu, viz odkaz níže.