V Listopadu dvakrát na CSI do Leszna

Hned dva týdny po sobě se v polském Lesznu konají mezinárodní skokové závody a obou mítinků se ve dnech 4. – 6. 11., resp. 10. – 13. 11. 2011 účastní čeští jezdci. AKTUALIZACE 13.11.: V neděli již J. Kincl s Cascarem nestartoval, v sobotu byl pátý...
13.11.2011 19:40  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

AKTUALIZACE 13. 11. 2011:
V neděli již Josef Kincl s Cascarem na CSI3*-W v Lesznu nestartoval. KOMPLETNÍ VÝSLEDKY NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM.

AKTUALIZACE 12. 11. 2011:
V páteční soutěži velké rundy Josef Kincl s Cascarem jednou chyboval a skončil na 24. místě. V sobotu však již nezaváhal a probojoval se až do rozeskakování šesti dvojic. V něm sice dvakrát chyboval, ale 8 tr. bodů v čase 39,07 sec. stačilo i tak na velmi pěknou pátou příčku. Výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM.

AKTUALIZACE 11. 11. 2011:
V úvodní soutěži velké túry, která byla zároveň kvalifikační pro soutěž zařazenou do Světového poháru, náš jediný jezdec Josef Kincl s Cascarem absolvoval první fáze bez penalizace a druhou vzdal. Umístil se tak na 29. místě. VÝSLEDKY NAJDETE POD TÍMTO ODKAZEM

AKTUALIZACE 9. 11. 2011:
Fotogalerii z CSI2* konaných 4. - 6. listopadu najdete POD TÍMTO ODKAZEM. Čtvrteční startovní listiny CSI3*-W (10. - 13. listopadu) najdete ZDE.

AKTUALIZACE 6. 11. 2011:
V nedělním finále Bronze Tour obsadil Josef Kincl s Banyme 13. místo poté, co dokončil parkur se 4 tr. body v čase 49,25 sec. V Silver Tour inkasovala dvojice Jan Zwinger – Irras 12 tr. bodů, což stačilo na 42. příčku. V Gold Tour startoval Jiří Hruška s Radkem a se 4 tr. body skončil devatenáctý. Jeho velká chvíle přišla až v Grand Prix CSI2*, v níž s Aristem Z obsadil skvělé druhé místo. Základní parkur i rozeskakování dokončil bez chyby a na vítěznou dvojici Niklaus Rutschi – BB Casablanca ztrácel pouhých 16 setin sekundy. Ve Velké ceně jsme mohli vidět i Josefa Kincla s Cascarem. Ten byl bohužel v základní části penalizován 1 trestným bodem a skončil těsně před branami rozeskakování na 19. příčce. Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM.

AKTUALIZACE 5. 11. 2011:
Sobota na CSI v Lesznu pro české jezdce nebyla zrovna úspěšným dnem. V Bronze Tour dokončil Josef Kincl s Banyme s 13 tr. body na předposledním 35. místě. Podobně na tom byl Jan Zwinger s Adamem 4. Ten inkasoval 12 tr. bodů a umístil se na 45. pozici z celkových padesáti. V Gold Tour pak Jan Zwinger a Irras parkur nedokončil. Ani v Diamond Tour jsme se dnes nedočkali výraznějšího úspěchu. Samotné výsledky však nebyly zdaleka nejhorší. Josef Kincl s Cascarem jednou chyboval v druhé fázi a vybojoval 9. příčku. Do druhé fáze postoupil i Jiří Hruška s Aristem Z, v ní však byl penalizován 13 tr. body a musel se spokojit s 16. místem. Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM.

AKTUALIZACE 4. 11. 2011:
V tzv. Bronze Tour startoval v pátek pouze Josef Kincl s Banyme, který skončil na 24. místě jako nejrychlejší z jednou chybujících. V Silver Tour nám udělal radost Jan Zwinger s Irras bezchybným výkonem a 7. místem. Největšího úspěchu jsme se ovšem dočkali v Diamond Tour, v níže Jiří Hruška s Radkem obsadil ex-aequo 1. místo společně s polským jezdcem Lukaszem Wasilewskim v sedle Wavantos Van´t Renvillehoeve. Obě dvojice dokončily s výsledkem 0 tr. b. v čase 52,74 sec. Kompletní výsledky najdete POD TÍMTO ODKAZEM.