ŽIVĚ na EquiTV.cz 14. června: Kritéria mladých koní v Opavě
reklama 11A

reklama

Tomanová úspěšná při nedělním CSI Wr. Neustadt

 20.08.2017 19:34 | AUTOR

Česká ekipa zakončila v neděli 20. srpna účast na CSI Wiener Neustadt. V Grand Prix s výškou překážek 145 cm se dařilo Barboře Tomanové, která v sedle Sorceress jednou chybovala. Stejná jezdkyně spolu s Clintonem obsadila 4. místo ve stočtyřicítce…

reklama 12A

V hlavní soutěži celého mítinku se představilo více jak čtyřicet dvojic. Z českých jezdců se zde nejvíce dařilo Barboře Tomanové. Ta startovala v Grand Prix na překážkách vysokých 145 cm v sedle Sorceress. Česká dvojice dojela do cíle se čtyřmi trestnými body a obsadila 11. místo.

Stejné jezdkyni se dařilo také v soutěži s výškou překážek 140 cm, kde sedlala Clintona. Zde Barbora Tomanová obsadila skvělou 4. příčku. Bezchybný výsledek si připsala také Alena Gasperl, která se spolu s Quentou 13 postavila na 6. místo.

V neděli připsala další úspěch pro českou vlajku také Natálie Kreislová, která ve finále Small Tour s překážkami vysokými 130 cm obsadila v sedle Remuse 7. příčku. Těsně za elitní desítku se ve stejné soutěži probojovala Alena Gasperl, která zde sedlala Alinu 36.

Kompletní výsledkové listiny naleznete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace