Sopotská Grand Prix pro Stühlmeyera

Reprezentant Německa Patrick Stühlmeyer s koněm Lacan byli jediní, kdo si poradili s dvoukolovou Grand Prix při CSIO5* v Sopotech v obou kolech bezchybně a zaslouženě si tak v neděli 12. června dojeli pro vítězství v této závěrečné soutěži…
12.06.2016 20:25  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

dvoukolové soutěži Grand Prix Sopot postoupilo do druhého kola 13 jezdců, přičemžprvním kolem si poradili tři jezdci bezchybně. Oproti Patricku Stühlmeyerovi se však Nielsu Bruynseelsovi ani Maxu Kühnerovi nepodařilodruhém kole dokončit opět bezchybně. Pro druhé místo si nakonec dojel Fabio Leivas da Costa s koněm Allegro van de Donkhoeve reprezentující Brazílii. Tato dvojice inkasovalaobou částech soutěže 1 trestný bod za čas.

Elitní trio nakonec uzavřel Jerome Guery a Papillion Z, kteří předvedli velmi rychlou jízdu a na vítěze měli náskok větší než je sedm vteřin. Chyby je však o první místo připravily.