Sobotní olomoucké S* pro Marka Kluse s Quintou

V olomouckém Equine Sport Centru se ve dnech 15. – 17. dubna konají závody v parkurovém skákání. Druhý den mítinku vrcholil soutěží stupně S* s následným rozeskakováním. Z vítězství se nakonec radoval Marek Klus v sedle Quinty. Více najdete v článku.
16.04.2016 19:44  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Marek Klus s Quintou ovládl sobotní S v Olomouci. Ilustrační foto: Kateřina Návojová

Více než padesát dvojic nastoupilo v sobotu 16. dubna do soutěže s překážkami do 125 cm. Jednadvacet z nich po čistém výkonu v základní části parkuru pokračovalo do následného rozeskakování. Nejlepší výkon v něm podal Marek Klus v sedle Quinty, když jej dokončil bez trestných bodů v čase 20,65 sekund. Druhý dojel Radek Šídlo se Zarinou HS a třetí místo získal Maroš Kuchár (SVK) na Cywan.

Sobotnímu „eSku“ předcházelo L*, jehož vítězem se stal slovenský jezdec Simon Hlocký na Savaně, druhá byla Lucie Anovčínová s koněm Auteuil AH Z a třetí místo připadlo Polce Marii Kaczyně s Lord of Fame.