ŽIVĚ: 16. 8. skoky KMK Písek, od 20. 8. pony MČR, finále ZP, dostihy
reklama 11A

reklama

Slovenský skokový pony pohár 2016 zná vítěze

 13.12.2016 11:45 | AUTOR

Slovenská jazdecká federácia publikovala na svých internetových stránkách pořadí Slovenského skokového pony poháru 2016. „Vyhodnotení budú prví piati umiestnení v kategórii DETI aj JUNIORI,“ uvádí se na zmíněných stránkách. Kdy a kdo bude oceněn?

reklama 12B

 
„Slávnostné vyhodnotenie a ocenenie prvých piatich v oboch kategóriách pohármi a hodnotnými vecnými cenami sa uskutoční začiatkom roka 2017 na strednom Slovensku na  jazdeckom galavečeri. Termín s bližšími informáciami bude včas oznámený na stránke www.sjf.sk,“ uvádí zástupci SJF na svém webu.
 
Kategorii dětí zcela ovládla Alexandra Machalová, která se s koňmi Erva a Etna 2 umístila na prvních dvou příčkách. Třetí místo obsadila Tereza Gulašová s koněm Zitnas Sir Eckley, čtvrtá je Libuša Kýšková na Malinka Obrocká. Pátou pozici vybojovala Michaela Balážová s Klip Vidar Z. Stejná jezdkyně je i na šesté pozici. Celkem v žebříčku bodovalo 27 dvojic.
 
O poznání méně jmen zahrnuje juniorský žebříček, konkrétně jich je pouze devět. Vítězkou se stala Mariana Antalíková s Juráškem 3. Stříbro vybojovala Anna Lišuchová s Taylorem a třetí Patrícia Luhová s Gajlu. Zbývající dvě vyhodnocovaná místa obsadily Nikola Žureková s koněm Borneo 2 a Karolína Kollárová na Mon Cherry. 
 
 
Zdroj: www.sjf.sk


reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace