Skvělý parkur Nesvačila juniora při CAIO Nebanice

Jiří Nesvačil junior se blýskl při závěrečné zkoušce mezinárodních vozatajských závodů CAIO 2016 v Nebanicích. V nedělním parkuru mezi kužely dosáhl na výborné 4. místo poté, co dojel jen se třemi tr. body. Celkově skončil třináctý s 208,90 body...
31.07.2016 19:05  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Jiří Nesvačil senior se umístil na 24. místě celkového pořadí a Radek Nesvačil zaujal v konečných součtech 28. pozici. Jako tým se český celek umístil šestý ze sedmi. Poslední skončilo Rakousko, naopak první Německo před Maďarskem, Francií, Holandskem a Švýcarskem.

K německému triumfu přispěl nejvíce Michael Brauchle, který nenašel se 169,43 body přemožitele. Druhé místo mezi jednotlivci v kategorii čtyřspřeží obsadil Švýcar Jérome Voutaz. Ten byl v parkuru nejlepší (jediný bez penalizace), v maratonu druhý a v drezuře osmnáctý. Přesto to na vítězství nestačilo, jelikož měl v součtu 170,25 bodů. Stačilo tak málo, aby se radoval z prvenství. Bronzová příčka putuje do Maďarska zásluhou Józsefa Dobrovitze

Kompletní výsledky najdete v příslušném záznamu závodů – viz odkaz níže... Zkrácený záznam závodů odvysílá ČT Sport ve středu 3. srpna od 12.50 hodin! EquiTV.cz připravuje také nezkrácený záznam on-line přenosu ze soboty a neděle, ale také reportáž do Jezdeckého magazínu.