Fotogalerie: Zenon Kisza
V sobotu 16. prosince ocenila v Novém Jičíně Severomoravská oblast ČJF nejúspěšnější jezdce sezony 2017 napříč všemi disciplínami. Gratulace převzal také jeden významný jubilant, a to Jaroslav Jindra starší, který letos oslavil osmdesátiny!
Přehled vyhlášených jezdců je zde:
Drezura
Pony, děti
• Filip Šedý
• Terezie Theimerová
• Terezie Dubová
Děti na velkých koních
• Dominika Tomíková
• Laura Chovancová
• Lada Srovnalová
Junioři
• Michal Šedý
• Sabina Císařová
• Karolína Michálková
• Melánie Zuvačová
Mladí jezdci
• Lenka Kočí
• Kristýna Ďurkovičová
• Tereza Trávníčková
Senioři
• Petra Balnarová
• Nicol Raidová
• Jana Vaníčková
• Veronika Čecháková
Paradrezura
• Kateřina Lesová
Voltiž
Skupina Junior Albertovec
• Kocurová Kateřina
• Stříbná Nela
• Kubíková Lucie
• Žůrková Ema
• Žůrková Anežka
• Krištofová Vanessa
• lonžérka Andrea Videnková
Jednotlivci
• Tereza Czyžová
• Vanessa Krištofová
• Weronika Zelinková
Reining
• Klára Řeháčková
• Radka Paverová
• Jonáš Bujnoch
• Brenda Lesniczáková
• Martina Lissová
• Markéta Šteyerová
Všestrannost
Senioři
• Pluháčková Eva
• Vrtková Adéla
• Heidenreich Radko
Mladí jezdci
• Vrtek Antonín
• Kučerová Kateřina
• Saparová Inka
Junioři
• Šeligová Barbora
• Theimerová Viktorie
• Čepeová Klára
Děti
• Tomíková Dominika
Pony
• Tomíková Dominika
• Švarcová Zuzana
• Bocková Izabela
Skoky
Pony naděje (jezdci startující první sezonu)
• Sofie Valčíková
• Karolína Horníková
• David Navrátil
• Valérie Vysoudilová
Kategorie 8 - 13 let
• Gabriela Kopřivová
• Kristína Horníková
• Štěpán Filip
Kategorie 13 - 16 let
• Karolína Lidáková
• Lucie Boháčová
• Adéla Škutová
Děti
• Štěpán Filip
• Natálie Kovářová
• Kateřina Matušková
Mladší junioři
• Eliška Machalová
• Tereza Matoušová
• Vingrálková Sára
Starší junioři
• Natalie Kreislová
• Nikol Švihorová
• Eliška Tomanová
Mladí jezdci
• Nina Kaločová
• Michaela Mžíková
• Tina Šalková
Ženy
• Vladislava Humplíková
• Lucie Strnadlová
• Kateřina Kubrická
Muži
• Jiří Hruška
• Marek Klus
• Zdeněk Žíla
Spřežení
• Erik Zuvač – pony
• Jaroslav Petřek – jednospřeží
• Václav Coufalík – dvojspřeží
• Jaroslav Juráň ml. – čtyřspřeží
Vytrvalost
• Vicencová Nikol
• Zapletalová Michaela
• Řežuchová Eliška