ŽIVĚ: 10.8. skoky, 13.-14.8. drezura, výstava, dostihy, pólo, klusáci
reklama 11B

reklama

Šestá příčka Malého při CSI Kronenberg

 29.10.2018 12:38 | AUTOR

ikonka

Během sobotního a nedělního dne 27.- 28. října pokračovalo závodní dění v Kronenbergu. Na mezinárodních skokových závodech CSIYH a CSI2* nechyběl ani jeden český zástupce, a to Jan Malý. O víkendu získal nejlépe šesté místo na parkuru při CSI1*…

reklama 12C

V rámci sobotního dne sedlala Jan Malý několik svých svěřenců. Nejlepší výkon podal s valachem Eas Jay R v rámci soutěže CSI1*, která byla 110 centimetrů vysoká. S tímto šestiletým koněm jezdec nechyboval nejen v základním kole, avšak ani v rozeskakování. Dosažený čas mu vynesl šestou příčku konečného pořadí.

Těžší soutěž absolvoval během sobotního dne se Zarthagem Br Z, tentokrát však nedosáhl na příčky nejvyšší. Na parkuru 140 centimetrů vysokém totiž inkasoval 12 trestných bodů.

Během nedělního dne se pak český reprezentant Jan Malý představil pouze v jednom parkuru, kde však sedlal dva svěřence. Lepší výkon podal s pětiletým valachem Illinois, s nímž po jedné chybě ve druhé fázi skončil na 21. pozici. Jednalo se o skokovou soutěž 120/130 centimetrů vysokou.

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace