NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Sedmé místo Hrdé při pátečním CSI Moorsele

 12.10.2018 20:16 | AUTOR

ikonka

České jezdkyni Elišce Hrdé se o dost více vydařil druhý závodní den při mezinárodním skokovém mítinku CSI2* a CSI1* v Moorsele. V pátek 12. října se totiž na parkuru jedoucím se při CSI2* probojovala po bezchybné jízdě do elitní desítky…

reklama 12B

Česká reprezentantka Eliška Hrdá se během pátečního dne představila stejně jako ve čtvrtek dvakrát na startu. Tentokrát se jí však podařilo dostat i do nejlepší desítky.

Bezchybnou jízdu předvedla v sedle Landjana, a to na parkuru 130 centimetrů vysokém. Jednalo se o skokovou zkoušku jedoucí se při CSI2* a o pořadí rozhodovaly trestné body a čas. Česká dvojice dokončila připravenou trasu parkuru v čase 57,04 vteřiny. Z třinácti bezchybných výkonů stačil tento český na pěkné sedmé místo.

Při druhém pátečním startu sedlala Eliška Hrdá China. Na parkuru při CSI1* si nakonec připsala jedno shození. Jednalo se o soutěž 120 centimetrů vysokou a tento výsledek zařadil českou dvojici mezi nejlepší třicítku jezdců.

 

Startovní a výsledkové listiny naleznete ZDE.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace