NEPŘEHLÉDNĚTE! Začalo vysílat první koňské rádio v ČR. EquiRadio.cz
reklama 11A

reklama

Eliška Hrdá odstartuje na CSI Moorsele

 08.10.2018 14:29 | AUTOR

ikonka

Do belgického Moorsele se ve dnech 11. – 14. října chystá na mezinárodní skokové závody CSI2* a CSI1* také jedna česká jezdkyně. Jedná se o Elišku Hrdou, která by se na tomto mítinku měla představit celkem se dvěma koňmi.

reklama 12C

Česká jezdkyně Eliška Hrdí bude jedinou českou zástupkyní na mezinárodních závodech v belgickém Moorsele. V soutěžích jedoucích se při CSI2* bude sedlat hřebce Landjano, zatímco v rámci CSI1* ji bude možné vidět v sedle China.

Skokové závody v Moorsele probíhají dva týdny, přičemž česká jezdkyně vyráží na ten druhý. Druhý závodní týden bude vrcholit během nedělního dne, a to především skokovou Grand Prix. Ta se pojede v rámci CSI2* na parkuru 145-150 centimetrů vysokém. O vítězi rozhodne jedno rozeskakování na čas.

Soutěž bude určena pouze pro kvalifikované jezdce a jejich výsledky se budou z této nedělní soutěže počítat také do Longines žebříčku.

 

Na stránky pořadatele se dostanete ZDE.reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace