reklama 11B

reklama

Ptýrovské Kritérium mladých koní zná své vítěze

 21.06.2017 20:34 | AUTOR

Další kolo Kritéria mladých koní se konalo ve středu 21. června na Ptýrově. Pro klisny, hřebce a valachy bylo připraveno šest soutěží. Dvě vítězství si odtud odvezly ze svých kategorií klisny, které na parkuru předvedl Václav Horký...

reklama 12C

V nejmladší hodnocené kategorii se nejvíce dařilo čtyřleté Sophii 1, kterou na parkuru stupně Z sedlal Matěj Kotalík (25,4 bodů). Soutěž čtyřletých hřebců a valachů byla nejobsazenější. Mezi sedmnáctkou koní nenašel přemožitele Darcy 3 předvedený Miloslavem Příhodou (26,5 bodů).

Soutěž pro o rok starší klisny ovládla Tashita, se kterou startoval Václav Horký (25,9 bodů). Vítězství v kategorii pětiletých hřebců a valachů patřilo Chorálovi 1 a Tomášovi Navrátilovi (25 bodů).

V poslední kategorii klisen zvítězila opět svěřenkyně Václava Horkého April Z (25,7 bodů). Soutěžní den zakončili šestiletí hřebci a valaši s vítězstvím Go-On T.S., kterého v parkuru sedlal Jakub Štěrba (26,3 bodů).

Výsledky naleznete v záznamu závodů - viz odkaz níže...reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace