reklama 11A

reklama

První letošní KMK ve všestrannosti zná vítěze

 15.04.2016 14:10 | AUTOR

Na pardubickém dostihovém závodišti se v pátek 15. dubna jelo první letošní Kriterium mladých koní ve všestrannosti. Soutěže napříč kategoriemi ovládla trojice jezdců: Gabriela Slavíková, Miloslav Příhoda a Petr Myška.

reklama 12B

Ilustrační foto: Kateřina Návojová

V soutěži KMK pro čtyřleté koně startovalo celkem 12 dvojic. Nejvyšší známku 33,02 získala Gabriela Slavíková s koněm Cofi 1. O půl bodu méně měla druhá dvojice Miloslav Příhoda a Infinity 1, a třetí místo vybojoval tentýž jezdec v sedle Hennessy 2.
 
V kategorii koní narozených v roce 2011 se stala vítězkou Cera 1, kterou sedlal opět Miloslav Příhoda. Jejich hodnocení bylo 32,24. Gabriela Slavíková s Deli 5 dojela tentokrát druhá, a třetí příčka patřila Petrovi Myškovi se Savoi Col de Joly.
 
Mezi šestiletými koňmi nenašel přemožitele Ronaldo 4, jehož prezentovala Gabriela Slavíková. Dvojice dostala vůbec nejvyšší známku tohoto kola 33,34. Druhý dojel Petr Myška s Obora´s Shut It a třetí místo bral Miloslav Příhoda na Milladě.
 
Výsledky najdete v záznamu závodů – viz. odkaz níže


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace