Páteční úspěchy Emmy de Moussac při CSI Eschweiler

České reprezentantce Emmě Augier de Moussac se v pátek 27. dubna dařilo na mezinárodních závodech CSI Eschweiler. Jezdkyně nastoupila do úvodní kvalifikační soutěže do Grand Prix, kde v sedle Divy na překážkách vysokých 145 cm obsadila 4. příčku…
27.04.2018 18:08  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Jako jediná odstartovala v rámci pátečního programu CSI Eschweiler v barvách České republiky Emma Augier de Moussac.

V konkurenci bezmála sedmdesáti dvojic se česká reprezentantka postavila na start soutěže s výškou překážek 145 cm, která byla vypsaná jako první kvalifikační soutěž do Grand Prix. Spolu s Divou překonala Emma nástrahy obou fází tohoto parkuru bez zatížení jediného trestného bodu a postavila se na konečnou 4. příčku.

Stejné jezdkyni se dařilo také v soutěži určené pro šestileté koně, kde si v sedle Homey dojela pro skvělé 2. místo.