Dosáhne Pamino na St. Leger? Sledujte ŽIVĚ na EquiTV 28.11. od 10:00 h
reklama 11B

reklama

Páteční starty sester de Moussac při CSI Madrid

 24.11.2017 22:23 | AUTOR

ikonka

V celkem třech soutěžích v rámci madridského CSI se v pátek 24. listopadu představily v barvách České republiky sestry de Moussac. Vrcholem dne byla soutěž s výškou překážek 155 cm, kde Emma v sedle Divy dvakrát chybovala…

reklama 12B

Startovní listina soutěže na čas při CSI5*-W s výškou překážek 155 cm, která se zároveň jela jako kvalifikace do sobotního kola Světového poháru, čítala celkem pětačtyřicet dvojic. Na start se v českých barvách postavila také Emma Augier de Moussac v sedle Divy. Celkem dvanácti koním se podařilo překonat náročný parkur bez trestných bodů. To se ale bohužel nepodařilo naší dvojici, která dokončila parkur s osmi trestnými body. Pro zlatou příčku si zde dojel britský reprezentant Michael Whitaker spolu s Jb’s Hot Stuff.

Stejný osud potkal Emmu také v sedle J.C.S. Chacco Dia. S tou se česká reprezentantka představila na parkuru o deset centimetrů nižším rovněž při CSI5*-W, kde také dvakrát chybovala.

Bezchybného výsledku dosáhla v dvoufázové soutěži při CSI2* Charlotte Augier de Moussac. Jezdkyně sedlala na parkuru, kde překážky měřily 140 cm, koně Jules Verne DB, spolu se kterým se postavila na čtrnáctou příčku výsledkové listiny.

Kompletní výsledkové listiny naleznete POD TÍMTO ODKAZEMreklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace