reklama 11A

reklama

Nesvačilova jízda v maraton při CAI Riesenbeck

 23.06.2018 21:24 | AUTOR

ikonka

Během sobotního dne 23. června se v německém Riesenbecku konal při soutěžích spřežení CAI maraton. V něm se představil také jeden český zástupce. Na startu kategorie čtyřspřeží totiž nechyběl náš reprezentant Jiří Nesvačil junior…

reklama 12C

Český reprezentant Jiří Nesvačil junior dokončil sobotní maraton s výsledkem 106,95. To pro něho znamenalo dílčí dvanáctou pozici ve výsledkové listině.

Výborně si tento česká zástupce vedl především na překážkách číslo dva a sedm. V té druhé totiž předvedl třetí nejlepší výkon. V sedmé a zároveň poslední pak zapisoval čtvrtý nejlepší čas. V součtu to však na lepší umístění nestačilo. Na startu se však sešla skutečná špička tohoto jezdeckého odvětví.

Nejlepší jízdu předvedl holandský reprezentant Ijsbrand Chardon, což je čtyřnásobný světový šampion. Následován byl domácím zástupcem Michaele Bruachle, který je za tento výkon jistě obzvlášť rád. Trenér německé reprezentace zde totiž sleduje výkony svých svěřenců a bude určovat, kdo se vydá do Tryonu na světové jezdecké hry.

 

Kompletní výsledky naleznete ZDE.reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace