reklama 11A

reklama

Národní pohár ČJF vrcholil ve Zduchovicích

 09.09.2018 09:55 | AUTOR

ikonka

Přestože se ve Zduchovicích bude skákat až do nedělního dne, finále Národního poháru České jezdecké federace v jednotlivých kategoriích se uskutečnilo již v sobotu 8. září. V nejtěžší kategorii Master pro pony jezdce zvítězila Jana Táboříková…

reklama 12C

Nejtěžší kategorií Národního poháru ČJF byla ve skocích mezi pony jezdci kategorie Master. Ve finále se mezi třemi startujícími nakonec radovala z vítězství Jana Táboříková s Karou 261. Jednalo se skokovou soutěž s finále. V něm vítězná dvojice předvedla bezchybnou a suverénně nejrychlejší jízdu.

V rámci kategorie Advance se jely dvě soutěže. V Advance 1 se z první pozice radovala Adéla Dvoranová s poníkem Kendy 3. V soutěži Advance 2 pak nenašla přemožitele opět Jana Táboříková, tentokrát s poníkem Ginger 3. I tyto parkury se jely s finále, do kterého postoupili všichni startující.

Početnější startovní pole bylo možné vidět v nižších soutěžích. V rámci Intermediate B si pro první místo dojela Karolína Mlčochová s Růženkou. Dvojice měla ve finále náskok necelé vteřiny na další soupeře. V Intermediate A si pak první místo za svůj výkon zasloužila Sofie Fraňková se Siriusem 11.

Pro nejméně zkušené jezdce byla připravena kategorie Novice. V tomto případě si pro vítězství dojela Emma Kykalová s Twicky.

Sobotní den přinesl také další soutěže pro pony a velké koně. Nejvyšším parkurem pro velké koně byla soutěž S*, kde se dařilo rakouské dvojici Christina Joham a Kemmelbach.

 

Startovní a výsledkové listiny naleznete v záznamu závodů, viz odkaz níže.reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace