Langehanenberg vítězkou SP ve Stuttgartu 2012

Ve třetím kole Západoevropské ligy Světového poháru v drezuře tento víkend zvítězila ve Stuttgartu skvělým výkonem Helen Langehanenberg s Damon Hill NRW. Předvedli krásnou, plynulou a sebevědomou volnou jízdu...
18.11.2012 21:01  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

...a za sebou zanechali Kristinu Sprehe s Desperados FRH. Na třetím místě skončila Italka Valentina Truppa, která si tímto výsledkem zajistila prozatímní vedení v žebříčku Západoevropské ligy

Ve třetím kole Západoevropské ligy Světového poháru v drezuře tento víkend zvítězila ve Stuttgartu skvělým výkonem Helen Langehanenberg s Damon Hill NRW. Foto Karl_Heinz Frieler/FEI

Výsledky sobotních kürů kopírovaly na prvních třech místech páteční Grand Prix. Na čtvrtém místě pak skončila Tinne Vilhelmson-Silfven ze Švédska s Don Auriello a na pátém  Imke Schellekens-Bartels z Holandska se svým ohromným černým valachem Toots.

Helen Langehanenberg s Damon Hill NRW předvedli skvělý výkon a diváci je odměnili bouřlivými ovacemi ještě před tím, než se na tabulích ukázal konečný výsledek 86,775%.

Další kolo Světového poháru se odehraje ve Stockholmu 2. prosince. Více informací najdete na www.stockholmhorseshow.com.

Fakta a údaje:

Třetí kolo Západoevropské ligy Reem Acra FEI Svetového poháru v drezuře se konalo ve Stuttgartu.
Sbor rozhodčích tvořili: v H: R Saleh (Francie), v C: Dr. D Schule (Německo); v M: P. Holler (Německo); v E: Dr W Markowski (Polsko); v B, A Gardner (Velká Británie)
Vítezka Helen Langehanenberg obdržela pohár Reem Acra určený pro každého vítězného jezdce kvalifikačního kola.