reklama 11D


Královice hostily MČR ve Working Equitation WEČR

 04.09.2018 11:25 | AUTOR

ikonka

Královický dvůr se stal ve dnech 31. srpna až 1. září dějištěm MČR ve Working Equitation pod záštitou spolku Working Equitation Česká republika. Vypsány byly 3 věkové kategorie, z kterých vzešli držitelé medailí. VLOŽENA FOTOGALERIE!!!

reklama 12C

FOTOGALERIE: Kateřina Vojáčková
 
V třídě S soutěžili senioři a zlato vybojoval díky vyrovnaným výkonům jediný muž ve startovní listině Břetislav Růžička, který sedlal Legolase. Druhé místo obsadila Tereza Slabá s koněm Dollom Valmont a bronz brala dvojice Šárka Kopecká a Gin Tonic.
 
Mezi juniory nenašla přemožitele Barbora Pleskačová s kladrubským koněm Sacamoso Margeta XIII-20. Vicemistryní se stala Jindra Kučerová na Lidce a třetí místo získala Tereza Pekárková v sedle Orfea.
 
Dětskou soutěž vyhrála Kristýna Maternová v sedle Gin Tonica, stříbro vybojovala Johana Zelená na Rigolovi a třetí dojeli Alice Weinfurtová a Gabriel. 
 
Hodnocení týmů dětí ovládl tandem jménem Seven Eyes ve složení Jindra Kučerová a Kristýna Maternová. Mezi seniory zvítězil tým Gre PaChest, za který jely Tereza Slabá, Veronika Slavíčková a Alice Jiříčková. 
 
Výsledky najdete v záznamu závodů v odkazu níže!


reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace