Kellnerová startovala v Grand Prix na CSI Chevenez

Během neděle 16. října se Anna Kellnerová představila v rámci posledního dne mezinárodních závodů CSI Chevenez v hlavní soutěži závodů, kterou byla závěrečná Grand Prix. V této soutěži sedlala koně Giljandro van de Bosrand…
16.10.2016 18:51  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Anna Kellnerová startovala během neděle pouzezávěrečné Grand Prix. Na parkuru 145 centimetrů vysokém se představilakoněm Giljandro van de Bosrand. Soutěž byla hodnocenarozeskakováním, do něj se však česká dvojice nedostala. Dokončila totiž celkem s 13 trestnými body na kontě.

Do rozeskakování se probojovala šestice bezchybných, což nebyl vysoký počet vzhledemtomu, jak dobří jezdci se na závodech představili. Pro vítězství si nakonec dojel Romain Duguetkoněm Sherazade du Gevaudan ze Švýcarska.