Kellnerová jedenáctá v Grand Prix YR Hagen 2015

Mezinárodní závody kategorie CSIO pro děti, juniory a mladé jezdce vrcholily v neděli 21. června Grand Prix pro mladé jezdce a jediná zástupkyně České republiky Anna Kellnerová se v soutěži s překážkami do 145cm neztratila.
21.06.2015 17:58  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Anna Kellnerová s Carpe Diem AF PAN dojela v Grand Prix Hagen na 11. místě. Ilustrační foto: archiv Jezdci.cz

Stavitel parkuru Klaus-Wilhelm Holle připravil poměrně obtížný parkur, z pětapadesáti dvojic na startovní listině ho šest nedokončilo a naopak pouze čtyři dvojice ho zvládly absolvovat bez trestných bodů. Česká reprezentantka Anna Kellnerová sedlala klisnu Carpe Diem AF PAN, a po jedné chybě s časem 78,62 se dlouho držela v první pětici. V celkovém pořadí to nakonec stačilo na pěkné jedenácté místo

Čtyři bezchybní jezdci se o prvenství v Grand Prix rozeskakovali. Vyhrál Němec Maurice Tebbel s hřebcem Chaco´s Son po čisté jízdě v bezkonkurenčním čase 37,21. Od druhé dvojice Kaya Lüthi a Pret a Tout (GER) je dělily více než 4 sekundy. Třetí dojela v rozeskakování také čistá Cassandra Braeckmans z Belgie s Bee Wonderful.