Jiří Nesvačil starší vítězem CAI Kladruby 2015

Vedoucí pozici po maratonu si dokázal udržet v Kladrubech nad Labem při mezinárodních závodech CAI3* v kategorii čtyřspřeží Jiří Nesvačil starší. V neděli předvedl druhý nejlepší parkur jen s drobnou penalizací za překročení času...
19.04.2015 19:44  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Jiří Nesvačil starší. Ilustrační foto Gabriela Pilařová

Na celkové vítězství to ovšem s přehledem stačilo. Druhý se nakonec umístil Radek Nesvačil. Ten vedl soutěž po drezurách, ale maraton mu nevyšel úplně podle představ a propadl na průběžnou čtvrtou pozici. V závěrečném parkuru si dovolil pouze jednu chybu a celkové skóre 182,68 mu přineslo pomyslné stříbro. Zklamaný naopak musel být Jiří Nesvačil junior. Ten totiž měl po maratonu našlápnuto na stupně vítězů, ale 12 trestných bodů za čtyři shozené míčky bylo příliš mnoho. Musel se tak spokojit s pátým řádkem konečné výsledkové listiny

V kategorii dvojspřeží byl z našich nejúspěšnější Martin Gössl, jenž skončil druhý. Jeho největší konkurent Sandro Koalick předvedl čistý parkur, a tak si prvenství po sobotním maratonu zaslouženě udržel

V jednospřeží zvítězil způsobem start – cíl polský vozataj Bartolomiej Kwiatek. Na paty mu šlapal náš Jan Exnar, ale na lepší než druhé místo to tentokrát nestačilo

Kompletní výsledky najdete v příslušném záznamu závodů – viz odkaz níže...