Každý den nové audio pořady na EquiRadio.cz
reklama 11D

reklama

Jezdecká inzerce CZ nově na webu až 6 měsíců!

 02.01.2018 16:54 | AUTOR

ikonka

Zatímco do konce roku 2017 byly všechny inzeráty publikovány na stránkách www.jezdeckainzerce.cz maximálně 3 měsíce od termínu jejich publikace, nově bylo od ledna 2018 toto období prodlouženo až na 6 měsíců – mj. s ohledem délku připouštěcí sezony…

reklama 12A
 
Již velmi brzy se začne plnit inzertní sekce, jež doposud neměla příliš využití, neboť jde o sezónní záležitost. Ano, jedná se o sekci PŘIPOUŠTĚNÍ! Připouštěcí sezona totiž zpravidla trvá od poloviny února do poloviny srpna. A jelikož nelze předpokládat, že by majitelé hřebců měli časový prostor prezentaci svých koňských svěřenců v průběhu roku aktualizovat, rozhodli jsme se délku publikaci prodloužit i ku prospěchu ostatních uživatelů!
 
Od úterý 2. ledna 2018 expirují všechny inzeráty starší 6 měsíců, což znamená, že než budou ze stránek automaticky odstraněny, vydrží na webu dvojnásobně dlouhou dobu, než tomu bylo do teď!
 
Pokud je i po půl roce nabídka (či poptávka) stále aktuální, pak si inzerent může anonci vložit znovu. Jestliže to ovšem učiní dříve než po šesti měsících, musí bezodkladně smazat starší verzi, neboť opakované vkládání stejného, resp. obdobného inzerátu, není povoleno a dodržování pravidel je správci webu denně kontrolováno.
 
Při opětovné publikaci by samozřejmě měl autor inzerátu zvážit, zda ten původní byl dostatečně atraktivní pro potenciální zájemce a neměl by jeho obsah upravit – ať už se jedná o text, fotografii, nebo uvedenou cenu, která zajisté hraje u případných zájemců důležitou roli.
 
Ať už při prvním, nebo opakovaném vkládání inzerce by autoři neměli zapomínat na dodržování veškerých pravidel webu Jezdecká inzerce CZ. Nejčastějšími prohřešky jsou: nekvalitní, či chybně otočené fotografie, fotografie s ochrannými prvky konkurenčních inzertních webů, graficky upravené obrázky či loga místo fotografií, nepovolené zvýraznění inzerátu VELKÝMI PÍSMENY, vkládání komerční inzerce v sekci OBCHOD bez označení a objednání úhrady poplatku 300 Kč bez DPH za KOMERČNÍ inzerci. Při porušení pravidel správci webu přestupky odstraní a příp. na ně autora upozorní. Pokud by došlo k opakovanému porušení pravidel, může dojít ke smazání celého inzerátu, či dokonce zablokování účtu uživatele. Poslední možnost však naštěstí ještě nikdy použita nebyla! :o)
 
Služeb stránek www.jezdeckainzerce.cz, které jsou součástí mediální skupiny EQUINET (stejně jako Jezdci.cz a EquiTV.cz) již využilo 530 registrovaných uživatelů, kteří zadali 765 inzerátů! Samotný web obslouží měsíčně přes 30 tisíc návštěv od více jak 15 tisíc absolutně unikátních návštěvníků! Čísla sledovanosti navíc stále rostou! DĚKUJEME VŠEM ZA PŘÍZEŇ!


reklama 13A
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace