Jančářová na úspěšné tříhvězdové Wroclawi

Ema Jančářová se místo republikového mistrovství vydala s dvěma koňmi na drezurní závody CDI*** do polské Wroclawi. Tam se představila ve dnech 26. – 28. července celkem šestkrát. Nenechala s ujít Grand Prix a s Diplomatem jim hrála i česká hymna...
29.07.2013 14:00  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Ema Jančářová a Athos 7 skončili druzí ve vrcholné Grand Prix. Ilustrační foto Kateřina Návojová

Celé působení na závodech Ema Jančářová korunovala nedělí. V soutěži Intermediate I Freestyle zajela s Diplomatem svou připravenou úlohu za 69,100 % a v konkurenci šesti koní obsadila skvělé první místo. Volná jízda se podařila tentýž den i s Athosem 7. S ním bojovala v hlavní soutěži závodů, Grand Prix, a obsadila po boji třetí místo. Tam byla jezdkyně ohodnocena 67,400 %. Zvítězila pravidelná účastnice CDI v Brně, domácí polská jezdkyně Katarzyna Milczarek s koněm Ekwador. Její hodnocení bylo nad 73 %.

Emě Jančářové se povedly i starty během zbylých dnů. V pátek dosáhla na čtvrté místo s Athosem 7 i Diplomatem. Sobotní start se s Athosem tolik nevydařil a jezdkyně uzavřela výsledkovou listinu. O to více však mohla mít radost z Diplomata. Úlohu IM 1 totiž zajela za 66,737 %, což stačilo na druhou příčku