Hollý parkurovým mistrem Slovenska v kategorii A

Ve dnech 28. – 30. září se v Pezinku odehrálo mistrovství Slovenska v parkurovém skákání. Nejvyšší úroveň čekala účastníky kategorie A. Tříkolové klání nakonec ovládl Andrej Hollý s klisnou Quintanou. Závodilo se ještě v dalších pěti kategoriích.
02.10.2018 16:34  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB
Tři kola s překážkami od 140 do 150 cm byla připravená pro jezdce při MSR kategorie A. Vítězem se stal Andrej Hollý na Quintaně, který na třech parkurech nasbíral celkem 7,5 trestného bodu. Stříbro získala Sára Štangelová na Chacco Blue Diamond, která nasbírala 13 trestných bodů a o bod víc měla třetí Michaela Ješková s koněm Cara Kann.

V soutěži družstev nenašli přemožitele jezdci z Bratislavské oblasti 4 Henrich Mock, David Horváth, Laura Bargarová a Michal Žák.

Soutěž mladých koní do 8 let a zároveň mladých jezdců ovládl David Horváth s Largo Van De Molenhoek, mezi ženami dominovala Dominika Gaalová na Come on Boy. Amatérskou soutěž vyhrála Rebeca Pomsár s Clintonem.

Štítky: PezinokMSRskoky