Grand Prix v Pezinku opět pro Brennera

Andreas Brenner se po předešlých vítězstvích v rámci mezinárodních závodů CSI2*-W ve slovenském Pezinku radoval i během neděle 11. září, a to z vítězství v hlavní soutěži závodů. V Grand Prix zvítězil po rozeskakování v sedle koně Cronos 17…
12.09.2016 21:15  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

rámci nedělní Grand Prix, která se jela na parkuru 160 centimetrů vysokém, se do rozeskakování probojovala šestice účastníků. Bohužel bylo bez účasti českého nebo slovenského reprezentanta, neboť ti alespoň jednou chybovali.  Z této šestice tři jezdci zopakovali bezchybnou jízdu. Mezi nimi si o více jak dvě vteřiny nejrychlejší jízdou zajistil další prvenství Andreas Brenner a Cronos 17, reprezentanti Německa.

Nejlepším slovenským výkonem byla jedna chyba Tomáše Kuchárakoněm Gandor vant Graaf Janshof, kteří skončili díky rychlému času nakonec sedmí. S jednou chybou dokončila i Alena Gasperl a Chacco Bella. Pomalejší čas je zařadil na 13. místo. Jaroslav Jindra a Qentino Donth-M získali 8 trestných bodů.