Fotbalový turnaj jezdců 2015 vyhrál FC Oxer Morava

V pátek 18. prosince 2015 se od 11.00 hodin uskutečnil ve sportovní hale v Litomyšli již 6. ročník Jezdeckého turnaje ve fotbale. Prvenství vybojoval nakonec tým FC Oxer Morava, jehož členy byli mj. Ondřej Zvára či Marek Klus...
18.12.2015 20:41  |  Rubrika: Ostatní  |  FANCLUB  |  APLIKACE

Dle informací od přímých účastníků měl radost z vítězství především Marek Klus, pro něhož se fotbalový úspěch stal konečně dostatečně silnou náplastí překrývající vzpomínky na jeho nedávnou „sportovní tragédii“ na překážce číslo 2 finálového parkuru Českého skokového poháru. Oslava tak začala podstatně dřív, než v 19.30 hodin, kdy bylo naplánováno slavnostní vyhodnocení turnaje v Dance Club U Kolji s následnou sekec mazec party. :o)

Druhá pozice v turnaji patřila AC Taxis, třetí byli zástupci Dynama Kolja, bramborové medaile si odvezli reprezentanti FC Oxer Čechy, předposlední řádek výsledkové listiny uhájili fotbalisté FC Traken a s posledním místem se museli spokojit vozatajští fotbalisté z Kladrub