Fotbalový turnaj jezdců 2014 jezdci opět nevyhráli

Ve čtvrtek 18. prosince se uskutečnil 5. ročník fotbalového turnaje jezdců. Nakonec se však z vítězství žádní jezdci neradovali, jelikož první místo obsadili místní motorkáři z celku FC Vamos. Druzí byli hráči AC Taxis a třetí reprezentanti FC Oxer.
19.12.2014 16:54  |  Rubrika: Ostatní  |  FANCLUB  |  APLIKACE

Členové týmu FC Oxer Čechy. Foto archiv Ludvíka Jandourka

Nutno upřesnit, že skokané byli rozděleni do dvou týmů – z Čech a z Moravy. Moravský celek skokových jezdců se musel spokojit s bramborovou medailí. Nejhůře však dopadlo družstvo FC Traken

Jezdci si tak musejí počkat na větší sportovní úspěchy až do příští jezdecké sezony s číslovkou 2015, která pro skokany začne hned začátkem února, kdy odstartuje druhý ročník zimního Jezdeckého poháru – Jump and Drive Winter Tour. Poslední lednovou sobotu jsou na programu vůbec první oficiální závody pod hlavičkou ČJF, a to v disciplíně spřežení, jenž je také součástí zmíněného halového seriálu

V pruhovaném hráči AC Taxis a v červeném vítězní FC Vamos. Foto z roku 2013 Danouš Kladiva