Sledujte živě na EquiTV.cz: 27. 11. Zimní jezdecký pohár v Královicích
reklama 11A

reklama

Finále Styl šampionátu hostí Zduchovice

 16.08.2017 20:48 | AUTOR

Ve středu 16. srpna se v jezdeckém areálu ve Zduchovicích konalo finále Styl šampionátu 2017. Jezdci na ponících ve věku 8 až 16 let zde bojovali o přední umístění v celkem pěti soutěžích. Shrnutí výsledků vám přinášíme v následujícím článku…

reklama 12D

Pro vítězství mezi jezdci ve věku 8 – 10 let na pony kategorie S a A si dojela s hodnocením 9,1 Kateřina Růžičková v sedle Sunny Boye 1. Další kategorií v rámci finále Styl šampionátu byla určena jezdcům ve věku 11 – 13 let s pony S a A. Zde nenašla přemožitele Karolína Wiesnerová, která byla se Sweet Heart ohodnocena na 9,2.

Finále pro jezdce ve věku 8 – 13 let s pony kategorie B se jelo ve dvou oddělení. V tom prvním nenašel přemožitele Viktor Skutecký spolu s Marschall s hodnocením 9,5. Druhé oddělení ovládla Petra Pařenicová v sedle Mid Night Sun (8,3). V nejstarší věkové kategorii v rozpětí 14 – 16 let na ponících kategorie B zvítězila Karolína Liďáková, která zde sedlala Stasiek (9,1).

V drezurní zkoušce v rámci drezurně skokovém Finále nadějí se nejvíce dařilo Adéla Sokolové, která obsadila první místo v sedle Zeklana s hodnocením 70.294 %.

Výsledkové listiny naleznete v záznamu závodů - viz odkaz níže...reklama 13B
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace