Emma třetí v páteční 145 při CSIO Falsterbo 2016

Česká republika si připsala další úspěch při CSIO5*-W ve švédském Falsterbu. Emma Augier de Moussac s Kanonjou vybojovala krásné 3. místo v páteční zahajovací soutěži Falsterbo Horse Show Prize s výškou překážek 145 centimetrů...
08.07.2016 12:32  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Před Emmou skončily pouze dvě švédské dvojice, které byly o více jak sekundu rychlejší. Vítězkou se stala Malin Baryard-Johnsson

Bezchybný výkon v této soutěži předvedla i Zuzana Zelinková v sedle Kleiner Lord 16. Její čas stačil na 9. příčku. Kamil Papoušek a Flying jednou chybovali a skončili dvaadvacátí. Aleš Opatrný v páteční zahajovačce sedlal Quintu a inkasoval s 8 trestných bodů (32. místo).

Také druhá páteční soutěž měla výšku překážek nastavenou na 145 centimetrech. Ondřej Zvára s Quimerem M chyboval jednou a umístil se osmnáctý. Aleš Opatrný opět dokončil s 8 trestnými body. Tentokrát to bylo s Acovarem, s nímž skončil na 23. příčce

Nyní se již Češi plně soustředí na odpolední Pohár národů. Reprezentovat nás v něm budou dvojice: Zuzana Zelinková – Caleri II, Emma Augier de Moussac – Charly Brown, Ondřej Zvára – Cento Lano a Aleš Opatrný – Dimaro vd Looise Heide. Do soutěže nastoupí v uvedeném pořadí.