Emma de Moussac osmá v Grand Prix Opglabbeek

Česká reprezentantka Emma Augier de Moussac zakončila v pondělí 16. května své působení na parkurových závodech CSI2* v Opglabbeeku v Belgii. Během celých závodů se jí dařilo, a vše zpečetila krásným 8. místem v Grand Prix.
17.05.2016 09:43  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Emma de Moussac potvrdila svojí formu i během posledního dne mítinku CSI Opglabbeek, který se konal od 13. do 16. května.

S klisnou Divou startovala v jediné soutěži, a to v Grand Prix s překážkami do 150 cm. Letos to byla první stopadesátka této členky našeho národního skokového týmuZákladní parkur soutěže, jejíž výsledky se započítávají do celosvětového žebříčku Longines Ranking, zvládla bez zaváhání a postoupila do rozeskakování. V něm však inkasovala 11 trestných bodů, a dokončila na 8. místě

Vítězem Velké ceny se stal jezdec z Taipei Ishean Wong na koni Zadaijke V, který dojel i v rozeskakování čistě v nejlepším čase 41,90 sekund. O 90 setin pomalejší byl také bezchybný Karl Cox z Belgie v sedle Cayen van het Hobos a třetí místo bral Luke Dee (NZL) na Crespo PKZ.