Emma de Moussac čtvrtá v Grand Prix při CSI Ommen

O skvělé zakončení účasti na CSI4* v nizozemském Ommenu se v neděli 6. srpna zasloužila Emma Augier de Moussac. Česká reprezentantka startovala v sedle Divy v Grand Prix s výškou překážek 160 cm, kde obsadila skvělou čtvrtou příčku…
06.08.2017 19:41  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Vrcholem závodů CSI4* Ommen byla soutěž Grand Prix. Na překážkách vysokých 160 cm se v konkurenci padesáti dvojic představila Emma Augier de Moussac v sedle Divy. Česká reprezentantka absolvovala základní kolo i rozeskakování bez trestných bodů a dojela si tak pro skvělou čtvrtou příčku.

Svou účast na tomto mítinku zakončila také Charlotte Augier de Moussac, která se představila v soutěži s výškou překážek 140 cm při CSI1*. V sedle Jules Verne DB dokončila jezdkyně s jedenácti trestnými body.