Emma De Moussac vyhrála Grand Prix CSI v Poznani

Česká reprezentantka Emma Augier De Moussac dokázala v sedle Divy vítězit v Grand Prix CSI4* v polské Poznani. Byla jednou ze šesti postupujících do rozeskakování, v němž zopakovala bezchybný výkon v nejlepším čase 42,54 sekundy…
10.06.2018 16:52  |  Rubrika: Sport  |   FANCLUB

Druhý umístěný domácí jezdec Andrzej Oplatek s koněm El Camp byl o více jak sekundu pomalejší než Emma Augier De Moussac. Na třetím místě dokončila dvojice Emile Karim Fares – Captain Z taktéž z nulou na bodovém kontě. Její čas byl 44,98 sekundy.

Ostatní účastníci rozeskakování čisté konto neudrželi. Na startu Velké ceny byli i dva slovenští zástupci. Patrik Majher na koni Summersby inkasoval 12 trestných bodů v základním kole a skončil třiadvacátý, Radovan Šillo na Durantovi W měl o jeden trestný bod více a připsal si 27. místo.

V Grand Prix Small Tour jsme drželi palce Sáře Vingrálkové. Ta s Kas-Sini DC dokončila s jednou chybou a čas 62,39 jí zařadil na 28. řádek výsledkové listiny.