reklama 11B

reklama

Devadesátka EquiTV ze všestrannosti na WEG 2018

 25.09.2018 09:58 | AUTOR

ikonka

Přinášíme vám krátkou souhrnnou reportáž takzvanou Devadesátku EquiTV. Ta je tentokrát věnovaná medailistům ze soutěže ve všestrannosti, která se v rámci Světových jezdeckých her v Tryonu jela ve dnech 13. až 17. září.

reklama 12B

DEVADESÁTKA EQUITV ZE VŠESTRANNOSTI PŘI WEG 

V pondělí 17. září vyvrcholila při Světových jezdeckých hrách v Tryonu soutěž všestrannosti. Rozdány při ní byly dvě sady medailí, a to týmům i jednotlivcům. V čele průběžného pořadí byla po těžkém sobotním krosu legendární německá jezdkyně Ingrid Klimke v sedle valacha Hale Boba. Jenže jedna chyba v závěrečném parkuru jí nakonec stála vítězství. Klimke si do nepřeberné sbírky medailí, které získala za svou dlouhou kariéru na světových akcí, přidala bronz. 

Na druhé místo dosáhl irský jezdec Padraig McCarthy s valachem Mr Chunky. Ačkoliv do parkuru přicházel z průběžné sedmé příčky, na rozdíl od mnoha soupeřů nezaváhal. Mistryní světa se stala britská reprezentantka Rosalind Canter. Ta byla v tandemu s koněm Allstar B po dvou disciplínách druhá a právě zaváhání Ingrim Klimke jí otevřelo cestu ke zlatu. Dvojice byla navíc součástí celku Velké Británie, který vybojoval nejvyšší příčku v hodnocení družstev. Dalšími členy britského týmu byli Piggy French, Gemma Tattersall a Tom McEwen.

Druhé místo brali Irové ve složení Sam Watson, Cathal Daniels, Sarah Ennis a již zmíněný stříbrný jednotlivec Padraig McCarthy. Bronz si na krk pověsili jezdci Francie. Bezchybným parkurem podpořil výsledek družstva Maxime Livio na valachovi Opium de Verrieres. Podíl na francouzském úspěchu měli ještě Donatien Schauly, Thibaut Vallette a Sidney Dufresne.reklama 13C
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace