ŽIVĚ na EquiTV: 30. 10. volnost Svržno, dostihy Most, klusáci Chuchle
reklama 11D

reklama

Desáté Pražské skokové derby již za měsíc

 08.09.2016 09:34 | AUTOR

V tredičním říjnovém termínu se v Praze na Gabrielce koná skokové derby. Jinak tomu nebude ani tento rok, kdy se závod společně s dalšími soutěžemi uskuteční v sobotu 8. října. Po třech rámcových soutěžích bude den zakončen 10. ročníkem derby…

reklama 12C

Pražské skokové derby jsou tradiční závody konající se ke konci jezdecké sezony. Jezdci bojují na parkurových a také přírodních překážkách, a to do výšky 110 centimetrů. V tomto roce se uskuteční jubilejní desátý ročník.

loňském roce zvítězil Jan Chýlesedle koně Adular, s nímž dokončil jako jeden ze dvou startujících bez chyb na překážkách. Díky tomu i přes ne zcela nejrychlejší čas obsadil první místo. Celkem se na trasu derby vydalo 25 dvojic.

Během desátého ročníku Pražského skokového derby se letos uskuteční skokové soutěže od stupňované obtížnosti do 100 centimetrů po dvoufázové skákání 110/120 centimetrů. Právě tato poslední zmíněná soutěž bude předzvěstí desátého ročníku Pražského skokového derby.

Na rozpis se můžete podívat v záznamu závodů, viz odkaz níže...reklama 13D
Diskuze

Přidávat příspěvky mohou pouze registrovaní uživatelé.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace